Teslimat Koşulları

Nevaevde.com adresi üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, banka tarafından alınan onayın ardından 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Bayram ve tatil günlerinde hizmet verilememektedir. Bu süreler içerisinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Neva güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tüm Türkiye geneline teslimat yapılmaktadır. Siparişinizin İstanbul merkezli depomuzdan çıkış anından itibaren ne kadar sürede teslim edileceği bulunduğunuz ilin depomuza olan uzaklığı, teslimat türü, kargo şirketinin iş süreçleri, mücbir veya zorlayıcı sebeplerin varlığı gibi nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Alıcıdan kaynaklı olarak (adreste bulunmama, adresten taşınma vb. durumlarda) teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilmektedir. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini yaptığınız ürün stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi bulunmaktadır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise tarafımıza yapılan ödeme kendisine iade edilmektedir. Talebiniz doğrultusunda siparişiniz iptal edilebilmektedir.

Kargo tarafından siparişinizi teslim aldığınızda ürünlerinizde herhangi bir hasar, eksiklik veya yanlışlık olması durumunda Kargo personelinden hasar tutanağı hazırlamasını istemenizi rica ederiz. Bu ürünleri teslim almayarak ve bize geri iade edebilirsiniz.

Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü, size teslimatı yapan kargo firması aracılığı ile ve tarafımıza hasar tespit tutanağı ile ulaştırmanız durumunda, yapılacak inceleme sonucu, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.