21 Günde Kapsül Çeyiz Hazırlığı

21 Günde Kapsül Çeyiz Hazırlığı

20 Ekim 2020

Evlenme hazırlığında olan kızları ve kız annelerini en çok düşündüren çeyiz listesi olmaktadır. Çeyiz listesi hazırlarken çeyizde olması gerekenler ile bunların birbirine uyumlu olması çok önemlidir.

 

 Sofra ve mutfak grubu da çeyiz paketi içinde yer alıyor. Neva'nın tüketicilerini anlamak ve ihtiyaçlarına cevap vermek için yaptırdığı araştırmaya göre; genç kızların sofra ve mutfak grubu hazırlamada, özellikle mükemmel kombin oluşturmada sıkıntı yaşadıkları tespit edildi. Genç kızların bu telaşlı çeyiz günlerinde birbirine uydurma sorununu gidermek için Neva Mağazacılık sofra ve mutfak grubunda uyumu yaratmak  ve gelin adaylarına kolaylık sunmak üzere tasarımcılarla bir araya geldi.

 

 Genç Kızların İlgisini Çeken Çeyiz Paketleri

 

 Görünüşüne ve kıyafetine önem veren genç kızlar ve kadınlar, aynı uyumu ve estetiği sofra ve mutfaklarında da görmek istiyorlar. Misafir ağırlarken sofra örtülerinin uyumu kadar, tabak, çatal, bardak ve tencere grubunun da uyum içinde olmasını istiyorlar.

 

 Neva, gelen bu istek üzerine Benim Tarzım, Benim Farkım ve Benim Hayalim ana kategorilerinde sofra ve mutfak ürünleri tasarlayarak, tüketicilerin beğenisine sundu. Her bir sofra ve mutfak eşyalarını parça parça alarak, kombin yapmakta zorlanan ve bunun için zamanı da dar olan kadınların bu tasarımlar çok ilgisini çekti.

 

 Çeyiz Paketinde Mükemmel Kombinler

 

 Sofra ve mutfak grubunda bulunması gereken bütün eşyalar bir paketin içinde bulunuyor. Tüketicinin ekstra ihtiyacına yanıt verecek paketler de bulunuyor. Örnek olarak kategorilerdeki en az parça sayısı olan 184 parça paketinde;

 - 60 parça yemek takımı,

 - 32 parça kahvaltı takımı,

 - 84 parça çatal-kaşık-bıçak takımı,

- 8 parça çelik tencere seti bulunuyor. 

 

 Tüketicinin Beğenisini Kazanan Modeller

 

 Benim Tarzım, Benim Farkım ve Benim Hayalim kategorilerinde Grizay, Mentol, Yakamoz, Bitter ve Rose Chocolate modelleri tüketicinin büyük ilgisini çekti. Modern ve yeni anlayış sunan kare modellerde ezber bozan tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar.

 

Benim Tarzım Çeyiz Paketi; Bu pakette modern ve yeni anlayış sunan 60 parça kare modeller de yemek takımları, 18 parça çelik tencere seti, 32 parça kahvaltı takımları, 84 parça çatal kaşık bıçak takımı ve 7 parça granit tencere seti bulunuyor.

 

Benim Hayalim Çeyiz Paketi; Benim Tarzım Çeyiz Paket’inden farklı olarak 18 Parça Çelik Tencere seti ve 7 Parça Granit Tencere Seti bulunuyor.

 

 Benim Farkım Çeyiz Paketi; Bu pakette diğer paketlerden farklı olarak Neva’ya özgü tasarım olan Graye tencereler bulunuyor. 

 

 Genç Kızların Kalbini Çalan Tasarım ve Renkler

 

 Ebeveynlerinin sofralarında ve mutfaklarındaki klasik görüntüleri kendi evlerinde istemeyen gençler, yeni tasarım ve renklerin arayışına giriyorlar. Birçok genç kız ve mutfağını yenilemek isteyen kadınlar, Neva’nın yeni tasarımlarını ilgiyle karşılıyorlar.

 

 Neva, genç kızlar üzerinde psikolojik bir anket düzenleyerek, onların hayallerindeki tasarımları ve renkleri gün yüzüne çıkarmış oldu. Anneler ve büyükanneler, sofra örtüleri, peçeteler konusunda uyum ararken, aynı uyumu tabak, tencere, bardak, fincanda aramazlardı.

 

 Sofra ve mutfak grubunun aynı renklerde olmasını ve modern çizgileri yansıtmasını isteyen genç kızlar Grizay, Mentol, Yakamoz, Bitter ve Rose Chocolate modellerini beğeniyle karşıladılar. Kusursuz ahengin keyfini parçaları birleştirme stresine girmeden sofra ve mutfaklarında yaşamayı tercih ettiler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.